Каталог продукції YouJin

Продукція серії Youjin (Юджин) – комфортна пропозиція товарів на ринку електронних сигарет, рідини для заправки та аксесуарів в Україні. Продукція ТМ Юджин – це відмінне рішення як для початківця, так і для просунутого вейпера.

Showing 1–18 of 43 results

Товари для вейпінга

Вейпінг (engl. Vaping – паріння, альтернатива звичайному тютюнопалінню). Іноді, вейпінг – це вдихання пара, виробленого електронним пристроєм (електронною сигаретою, батарейним модом). Вейпінг замінює традиційне куріння, будучи більш здоровою альтернативою, безпечною для свого здоров’я і здоров’я оточуючих, економічно-вигідною альтернативою. Всі електронні випарники даних пристроїв працюють за однаковим принципом.

Створена в Китаї більш більш 10 років тому, vape-технологія отримала визнання і серйозно впроваджується в багатьох країнах світу. Культура електронного паріння – це здорова альтернатива звичайному тютюнопаління. Завдяки використанню цієї технології від ТМ Youjin, ваш організм не отримує шкідливих речовин, пов’язаних з горінням. Ефективний спосіб кинути шкідливу звичку і зберегти своє здоров’я і здоров’я оточуючих.