buttons

Cart

  • У кошику немає товарів.

Місія компанії «Комфорт і К» – запропонувати своїм покупцям здорову альтернативу традиційному тютюновому палінню, а також допомогти їм кинути курити, або значно зменшити кількість викурених шкідливих сигарет. Нами рухають чотири принципи в роботі:

ЯКІСТЬ

Якість – це суть нашої роботи. Хороший товар за доступною ціною – це наша мета. Наша компанія прагне домогтися максимальної якості в усьому, чим ми займаємося. Якість є визначальним фактором для наших дій, у його основі лежать наш ентузіазм і гордість за те, що ми пропонуємо українцям. Якісна робота в результаті наших особистих зусиль є головною складовою частиною прекрасного бренду і джерелом нашої репутації.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Як особистості, ми вимагаємо повної відповідальності від самих себе. Як колеги, ми несемо відповідальність і за те, що роблять інші. Ми не хочемо бути схожими на корпорації, де особиста відповідальність розчиняється в безлічі рівнів керівництва. Всі співробітники повинні брати на себе пряму відповідальність за результати, за власну ініціативу і судження, а також за прийняття рішень, коли це необхідно. Беручи на роботу порядних людей, ми просимо наших співробітників відповідати за свої вчинки відповідно до власних високих стандартів.

ВЗАЄМОВИГІДНІСТЬ

Взаємна вигода – це загальна вигода. Загальна вигода допоможе витримати випробування часом. Ми впевнені, що стандарт, за яким слід оцінювати наші ділові взаємини, – це те, наскільки вони забезпечують загальну вигоду. Ці переваги можуть приймати різні форми і зовсім необов’язково обмежуватися фінансовими вигодами. Аналогічним чином, незважаючи на те, що ми намагаємося досягти конкурентних переваг, дії компанії «Комфорт і К» ніколи не повинні йти на шкоду економічним чи іншим інтересам людей, з якими ми працюємо.

КОМФОРТ

Яким чином можна виконувати наші принципи, забезпечуючи максимальний комфорт і розділяючи наш успіх? Наші переваги полягають в ефективності, в здатності впорядкувати всі наші ресурси (фізичні і трудові), щоб домогтися максимально вигідного співвідношення ціна-якість. Наші продукти та послуги відповідають найвищому рівню якості, виготовляються з мінімальними витратами і з використанням мінімальної кількості ресурсів, що забезпечує комфорт всім учасникам торгової нитки. Аналогічні принципи ми застосовуємо до управління всіма нашими магазинами, використовуючи найефективніші процеси при прийнятті рішень.

[poll id=”1″]

×
CLOSE
CLOSE