buttons

Cart

  • У кошику немає товарів.

Електронні сигарети історія і сучасність

У 1950-х роках вперше з’являються думки про можливу шкоду для здоров’я і зв’язку куріння з захворюваннями легенів. У 1964 році в США виходить офіційна заява про безпосередній вплив куріння на виникнення раку легенів. Забороняється реклама тютюнових виробів. У 1973 році запроваджуються обмеження на куріння в громадських місцях. Велика увага приділяється боротьбі з курінням. Цим всім було підготовлено грунт для виникнення альтернативи тютюнопаління.

На початку ХХI століття виникають перші моделі електронних сигарет, створюючи при цьому серйозну конкуренцію тютюновим корпораціям. 2003 рік по праву вважається роком винаходу електронної сигарети.

Власна залежність від куріння і нещастя, яке сталося з батьком, змусило вченого хіміка з Гонконгу Хон Ліка (Hon Lik) зайнятися створенням пристрою, що максимально замінює звичайний процес куріння.

Хон Лик фотоУ той час він офіційно працював у фармацевтичній корпорації «Золотий Drahon Холдинг». У 2003 році Хон Лік запатентував винахід як «Безполуменева сигарета з розпиленням».

Пройшов майже рік і вже в 2004 році з’являється перший промисловий зразок електронної сигарети. Після цього був отриманий другий патент на виробництво е-сигарет. Патент включав технологію, яка використовувалася і до цього дня, незважаючи подальші модифікації і вдосконалення. Компанія «Голден Drahon Холдинг» змінює свою назву на «Руян» (переклад «подібно диму») і випускає першу партію нового товару. Популярність і зацікавленість цими девайсами зростає, хоч і первісна вартість була досить високою. Зараз електронні сигарети виробляються в 50 країнах світу. Різноманітність моделей, що випускаються, дозволяє задовольнити будь-які побажання прихильників паріння.

На сьогоднішній день це не просто індустрія, це своя субкультура, що підкоряється певним правилам поведінки і нормам. З’явилася мережа вейп-кафе, клубів, інтернет магазинів і магазини роздрібного продажу. Швидкість популяризації і зростаючі вимоги до якості призводять до подальшого вдосконалення пристроїв електронного паріння.

У 2005-2006 роках зростає кількість компаній, що виробляють е-сигарети і рідини для заправки.

У 2007 році випускається електронна сигарета дуже схожа на вигляд на звичайну сигарету.

Конструкція е сигарет постійно вдосконалюється, відповідно збільшуються можливості і та функції, з’являються нові за формою моделі-моди чи інакше батарейні блоки. Сучасні моди можуть бути механічними і автоматичними.

Зовсім нещодавно, в 2015 році з’являються моди з функцією термоконтролю. І зараз всі відомі виробники намагаються випускати девайси для паріння з функцією ТК. Існує безліч моделей е-сигарет, які поєднують в собі функції варіватта і варівольта.

Компанія «Комфорт і К»

Компанія «Комфорт і К» є однією із засновників ринку електронних сигарет України. Співпраця з кращими світовими виробниками, багатий асортимент товарів і необхідних комплектуючих дозволяє задовольнити зростаючі вимоги нашого українського споживача.

Основні напрямки діяльності компанії «Комфорт і К»:

  • Електронні сигарети ТМ Юджин;
  • Рідини для заправки е сигарет власного виробництва ТМ «Youjin»;
  • Аксесуари та комплектуючі.

У 2010 році розпочато виробництво електронних сигарет і рідини ТМ «Youjin» (Юджин) для ринку України.

Рідини Юджин представлені в 6 варіантах смаку, виготовлені з якісних компонентів, мають яскраво виражений смак і аромат.

Якість обслуговування, відповідальність перед клієнтами та взаємовигідне співробітництво дозволяють вважати ТОВ «Комфорт і К» одним з лідерів в секторі альтернативної тютюнової продукції.

[poll id=”1″]

×
CLOSE
CLOSE