buttons

Cart

  • У кошику немає товарів.

Одне з найважливіших досягнень компанії ТОВ «Комфорт і К» – це постійно зростаюча кількість споживачів товарів торгової марки Youjin.

Сьогодні наша компанія має восьмирічний досвід роботи у власній роздрібній мережі і в онлайн-торгівлі. Постійний приріст продажів говорить про те, що покупці полюбили торгову марку «Youjin» і готові вживати тільки високоякісні перевірені часом продукти.

Завдяки нашим співпартнерам в країні-виробнику, ми змогли досягти високих показників якості продукту при недорогій ціні.

Створюючи свій продукт в Україні, ми прагнули надати клієнтам найвищий рівень якості та сервісу, покликаний задовольнити найвибагливіші Ваші запити і вимоги. Довіра споживачів – найбільша цінність для нас. Ми вдячні кожному клієнтові, який обрав «Юджин» для покупки. Вибір клієнта – джерело сили і натхнення для нас. Саме ви, наші шановні клієнти, допомагаєте нам розвиватися – покращувати сервіс, придумувати для Вас новинки, поповнювати асортимент нашої колекції.

Компанія ТОВ «Комфорт і К» надає повний спектр послуг: вивчення попиту серед споживачів на основі новітніх розробок виробників, продаж електронних сигарет, гарантійне і післягарантійне обслуговування. Тепер, замість звичного тютюнового диму, Ви маєте можливість, насолоджуватися своїми улюбленими смаками – тютюну, вишні, яблука або будь-якого іншого смаку на Ваш вибір.

Компанія ТОВ «Комфорт і К» впевнено займає лідируючу позицію в своєму сегменті завдяки команді.

Наша команда завжди високо цінувала ідею просування популярних в світі новинок на ринку України. Ми лідери продажів в сегменті товарів альтернативної тютюнової продукції. І це не дивно. Електронні сигарети сприяють привнесенню соціального внеску в покращення здорового способу життя населення нашої країни.

Ми віримо, що немає межі досконалості, сподіваємося зберегти Вашу довіру в майбутньому, і з любов’ю робимо все, щоб Ваша електронна сигарета приносила Вам тільки приємні враження, змінюючи Ваше життя на краще!

[poll id=”1″]

×
CLOSE
CLOSE