buttons

Cart

  • У кошику немає товарів.
электронные сигареты Юджин Советы по уходу фото

Кілька порад по догляду за е-сигаретами

Електронна сигарета – це невеликий пристрій, що працює на акумуляторах, дуже схожий на звичайну сигарету. Деякі e-сигарети виглядають як маленькі ліхтарики або пір’яні ручки, часто мають випарник, за допомогою якого подається спеціальна рідина з картриджа і перетворюється на пару.

Популярність е-сигарет зростає з кожним роком, отже, виникають питання про те, як правильно ними користуватися, як заправляти і доглядати.

Електронні сигарети складаються з трьох основних частин:

  1. Картридж або кліромайзер, який містить спеціальну рідину (з або без нікотину, кількість цієї речовини курець регулює самостійно, купуючи рідину).
  2. Випарник, за допомогою якого рідина з картриджа перетворюється на пару при нагріванні. Саме цю пару вдихає курець e-сигарет.
  3. Акумуляторна батарея для зарядки пристрою.

Популярність електронних сигарет серед молоді зростає. Цьому сприяють як сучасний і стильний дизайн, так і дуже широкий асортимент смаків рідини. Якщо вибір смаків звичайних сигарет досить обмежений, то користуючись електронними сигаретами, можна свій світ урізноманітнити і спробувати парити зі смаком коли або шоколаду, наприклад.

Крім того, багато знаменитостей рекламують електронні сигарети в журналах, відеокліпах і фільмах. Парити стає модно.

Для початку, пропонуємо розібратися в принципі роботи e-сигарет

Все не так складно, як здається на перший погляд. Рідина для електронних сигарет заправляється в картридж, потім через випарник (саме слово говорить за себе) цей розчин перетворюється на пару, яку, власне, і вдихає курець, як при курінні звичайних сигарет. Сам процес вдихання пари називається англійським терміном «vaping», багато словників вже поповнилися цим неологізмом.

Електронні сигарети дійсно є реальною альтернативою звичайним сигаретам і ефективним способом позбутися від нікотинової залежності. E-сигарети набагато безпечніші за звичайні, адже, при їх використанні, не доводиться вдихати шкідливий тютюновий дим.

І все ж, слід правильно користуватися електронними сигаретами.

Різні ароматизатори і пропіленгліколь, які виділяються разом з парою з рідини e-сигарет, можуть викликати подразнення слизової оболонки дихальних шляхів і легенів, таким чином, посиливши деякі захворювання, наприклад, бронхіт або астму. При сильному нагріванні, ці елементи можуть змінювати форму і виділяти токсини, наприклад, формальдегід.

«Але, при правильному використанні електронних сигарет, не може статися подразнення слизової оболонки дихальних шляхів і легенів!
Слідкуйте за своєчасною заправкою електронних сигарет рідиною і зумієте уникнути неприємних наслідків.

На сьогоднішній день, на законодавчому рівні маркування електронних сигарет не регулюється, тому не вказується обмеження доступу до товару дітей, а також кількість нікотину в рідинах. Отже, концентрація нікотину може варіюватися. Вибираючи рідину для заправки електронних сигарет, звертайте увагу на кількість нікотину в ній. Можна купувати рідину без наявності цієї речовини, з різними приємними смаками.

Рідина нікотину, яка входить до складу розчину для заправки картриджа електронних сигарет, навіть в невеликій кількості може бути отруйною для маленької дитини, якщо її проковтнути, а також викликати опіки при попаданні на шкіру. Слід особливо стежити за дітьми і зберігати рідину для заправки e-сигарет в недоступному для них місці.

Звертайте увагу на техніку пожежної безпеки, при зберіганні електронних сигарет, адже це все ж техніка.

І все ж випадки отруєння рідиною для електронних сигарет трапляються, і потрібно знати, що в таких випадках робити. Отруїтися рідким нікотином можна 3 шляхами: при ковтанні, вдиханні, а також при попаданні речовини на шкіру.

Важливо знати! Симптоми отруєння рідким нікотином:

  1. Нудота або блювота.
  2. Прискорене серцебиття.
  3. Нервозність і запаморочення.
  4. Затруднене дихання.
  5. Судоми.

Якщо у вашої дитини або у вас спостерігаються такі симптоми, негайно зверніться за медичною допомогою.

Зберігайте електронні сигарети, рідину для їх заправки та інші супутні матеріали у недоступному для дітей та тварин місці. Утилізуйте батареї екологічно безпечним чином.

При правильній експлуатації, електронні сигарети можуть служити справно дуже тривалий час, не вимагаючи собі заміни, а даруючи натомість багато часу смачного паріння.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

[poll id=”1″]

×
CLOSE
CLOSE